Rekuperacja, Różyny


Cena do uzgodnienia

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem rekuperacji renomowanej firmy Zehnder. Zapewniamy:
– fachowe doradztwo,
– najwyższą jakość usług,
– sprawny montaż,
– konkurencyjne ceny,
– obsługę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną.

Współpracę z klientem rozpoczynamy od szczegółowej analizy planowanej inwestycji i wspólnego doboru najlepszych rozwiązań.Zalety Zehnder Comfosystems:
– świeże powietrze przez cały rok
– zdrowie, optymalny klimat w pomieszczeniu i komfort
– rozwiązania kompletne – dla wszystkich obszarów zastosowań i każdego budżetu
– system znakomity pod katem funkcjonalnościZehnder Comfosystems to zdrowy klimat:

– optymalne zaopatrzenie w tlen i świeże powietrze bez przeciągów
– zawartość dwutlenku węgla poniżej maksymalnej wartości
– zmniejszenie reakcji alergicznych i zaburzeń oddychania, zapobiegając przedostawaniu się z zewnątrz zanieczyszczeń, dzięki najlepszym, niezwykle wydajnym filtrom i ekstrakcji zanieczyszczeń wewnętrznych
– zapobieganie powstawaniu pleśni

Zehnder stworzył system stanowiący gwarancję energooszczędnego i zdrowego klimatu wnętrza. Każdy z nas pragnie zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie osób nam bliskich, z którymi dzielimy przestrzeń życiową. Jakość powietrza, którym oddychamy, przekłada się bezpośrednio na poziom komfortu życia. Wietrzenie pomieszczeń nie jest najlepszym sposobem na dostarczenie świeżego powietrza, zwłaszcza, że generuje olbrzymie straty energii, co naraża nas na dodatkowe koszty, a przy tym nie jest efektywne. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie nowoczesnego systemu wentylacji mechanicznej.

Świeże powietrze w pomieszczeniach, w których spędzamy ponad 70% czasu, jest niezbędne dla naszego zdrowia. Systemy komfortowej wentylacji Zehnder Comfosystems zapewniają równomierną wymianę powietrza zużytego na świeże. Sercem systemu są nowoczesne jednostki wentylacyjne Zehnder ComfoAir. Rekordowo wysoki odzysk ciepła, pełna oferta akcesoriów, a także innowacyjna technologia i przemyślany design jednostek tworzą kompleksową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, stanowiącą optymalne rozwiązanie dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrza.

Polska, Różyny
 
 


Liczba wyświetleń strony: 376